NaturaBimore Group

NaturaBimore Group është një importues dhe tregëtues i çertifikuar për produktet BIO si Helix Original, ProstaPhytol etj. Të gjitha produktet tona shoqërohen me çertifikatë origjine dhe garancie për cilësinë e tyre. 

Perse NaturaBimore?

Sepse ne jemi të dedikuar që t'ju ofrojmë produkte cilësore, të përzgjedhura me kujdes dhe me origjinë nga vende serioze që nuk bëjnë kompromis me cilësinë apo çertifikimin e prodhimeve te tyre. 

Produkte 100% BIO

Produktet që ne përzgjedhim për të importuar janë 100% natyrale.

Të prodhuara në BE

Produktet tona prodhohen në Spanjë, nën rregulloret strikte të Bashkimit Europian.

Të çertifikuara nga AKU

Produktet tona janë të çertifikuara nga Agjencia Komëtare e Ushqimeve.

Produktet Tona

Helix Original

1 Kuti = 2,500 L; 2 Kuti = 4,500 L

Helix Original është një produkt 100% natyral me një formulë të veçantë të formuluar në Spanjë. Helix Original nga ekstraktet e kërmillit, shafranit indian dhe ekstrakte të tjera bimore ju mundëson rikthimin e elasticitetit, lëvizshmërisë dhe fleksibilitetit në kockat tuaja!

Nëse blini 2 kuti, çmimi do të jetë 4,500 Lekë.

Helix Complex

1 Kuti = 2,500 L; 2 Kuti = 4,500 L

Helix Complex është një produkt 100% natyral i cili ndihmon në lubrifikimin, rigjenerimin dhe rinovimin e kërcit dhe indeve të dëmtuara në nyje. Helix Complex është antiinflamator për qetësimin e inflamacioneve, ënjtjes dhe dhimbjeve në nyje.

Nëse blini 2 kuti, çmimi do të jetë 4,500 Lekë.

HelixCrem

2,000 L

Helix Crem është krem me formulë 100% natyrale. Qetëson dhimbjet në nyje, parandalon ngërçin e muskujve, zvogëlon të ënjturit e shkaktuar nga stresi fizik, rigjeneron kyçet, dhe relakson muskujt.

ProstaPhytol

2,500 L

ProstaPhytol është një produkt 100% natyral i cili ndihmon në forcimin e prostatës, në rastet kur ju ndjeni dhimbje gjatë urinimit apo një nevojë të vazhdueshme për të urinuar. Polifenolet e shegës ndërveprojnë me muret e brendshme të prostatës dhe kanë një efekt antiinflamator.

ProstaPhytol Vigor Plus

2,000 L

ProstaPhytol Vigor Plus është një produkt 100% natyral i cili përmban 6 erëza të përzgjedhura. Për shekuj, Amerikanët e Jugut e kanë përdorur bimën e makës për efektet e saj të fuqishme të cilat ndihmojnë dhe përmirësojnë performancën seksuale. Por jo vetëm aq. E kombinuar me Tribulus, L-arginine, taurine, zinc dhe ginkgo Vigor Plus është arma juaj sekrete!

  • Postim falas. Produktet tona mund ti blini pa kosto transporti pasi ne e paguajmë postën për ju, duke ju'a sjellë në adresën tuaj brenda 24 orëve. 
  • Shërbim online. Ju mund ta kryeni porosinë tuaj nëpërmjet telefonit, postës elektronike (e-mail) por edhe nëpërmjet formës në fund të faqes tonë, përgjatë 24 orëve. 
  • Oferta të shpeshta. Na ndiqni në rrjetet sociale si Facebook apo Instagram për tu përditësuar me ofertat tona të shpeshta. 

Kontakti

Email

info@naturabimore.al

Porosisni me nje mesazh

Na Ndiqni!

© 2021 NaturaBimore Group - Te gjitha te drejtat te rezervuara. Powered by Commodo Design.